Opis produktu
| Koperta | STALOWA KOLOR ZŁOTY |
| Pasek/Bransoleta | STALOWA KOLOR ZŁOTY |
| Kolor tarczy | PIASKOWA |
| Szkło | SZAFIROWE |
| Wodoszczelność | 30m |
| Mechanizm | KWARCOWY |
| Grubość | 7mm |
| Średnica koperty | 34mm |
| Okres gwarancyjny | 2 lata |
| Inne | FIRMA ZIBI |

1,095.00zł 985.00zł
1 w magazynie
| Koperta | STALOWA KOLOR ZŁOTY |
| Pasek/Bransoleta | STALOWA KOLOR ZŁOTY |
| Kolor tarczy | PIASKOWA |
| Szkło | SZAFIROWE |
| Wodoszczelność | 30m |
| Mechanizm | KWARCOWY |
| Grubość | 7mm |
| Średnica koperty | 34mm |
| Okres gwarancyjny | 2 lata |
| Inne | FIRMA ZIBI |