Opis produktu
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RRW29EX-9 |
| KOPERTA | STAL |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL |
| KOLOR TARCZY | CZARNA |
| WODOSZCZELNOŚĆ | WR |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 7,60mm |
| WYMIARY KOPERTY | 19,70 x 26,00mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |

265.00zł 239.00zł
1 w magazynie
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RRW29EX-9 |
| KOPERTA | STAL |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL |
| KOLOR TARCZY | CZARNA |
| WODOSZCZELNOŚĆ | WR |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 7,60mm |
| WYMIARY KOPERTY | 19,70 x 26,00mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |