Opis produktu
| PRODUCENT | Timex |
| MODEL | 2P550 |
| KOPERTA | STAL KOLOR ZŁOTA |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL KOLOR ZŁOTA |
| KOLOR TARCZY | SZAMPAN ZŁOTE INDEKSY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 8,00mm |
| WYMIARY KOPERTY | 25,00 X 25,00mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 3 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





