Opis produktu
| PRODUCENT | Timex |
| MODEL | T49987 |
| KOPERTA | STAL KOLOR SZARY |
| PASEK/BRANSOLETA | SKÓRA KOLOR ODCIENIE KHAKI |
| KOLOR TARCZY | CZARNA |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 100m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 12,35mm |
| WYMIARY KOPERTY | 47,45mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | *Chronograf z dokładnością do 1/20 sekundy *Datownik *Podswietlenie tarczy Indiglo® z trybem nocnym Night-Mode® *Wodoszczelnosc w klasie 100M |
| OKRES GWARANCYJNY | 3 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





