Opis produktu
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RH994DX-9 |
| KOPERTA | STAL KOLOR ZŁOTA |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL KOLOR ZŁOTA |
| KOLOR TARCZY | SREBRZYSTY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 50m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 10,15mm |
| WYMIARY KOPERTY | 39.65mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | KALENDARZ |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





