Regulamin

Sklep internetowy, działający pod adresem www.zegarki.plock.pl prowadzony jest przez FHU”Gold-Time” Dariusz Kalinowski z siedzibą w Płocku przy ul Królewieckiej 3
NIP 774-100-57-44, REGON 004737370

WARUNKI OGÓLNE

1. Przedmiotem zakupu są produkty prezentowane na stronie www.zegarki.plock.pl w chwili składania zamówienia.

2. Warunkiem dokonania zakupu w sklepie FHU”Gold-Time” Dariusz Kalinowski jest poprawne wypełnienie formularza zamówienia, wraz z zaakceptowaniem zawartych w formularzu warunków i kosztów dostawy. Dla niektórych modeli produktów dostępna jest wyłącznie opcja złożenia zamówienia e-mailem lub telefonicznie.

3. Zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji zamówienia. W przypadkach budzących uzasadnione obawy tzn. bez podania lub błędnego podania adresu e-mail lub telefonu, pod którym będzie można potwierdzić zamówienie, oraz gdy nie jest przestrzegany niniejszy Regulamin odstąpimy od realizacji zamówienia.

4. Wszystkie ceny prezentowane na stronie internetowej sklepu FHU”Gold-Time” Dariusz Kalinowski  podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Cena produktu, który w chwili zamówienia jest niedostępny, może ulec zmianie, o czym Państwa niezwłocznie poinformujemy.

5. Zamówienia dokonywane za pośrednictwem strony internetowej można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Czas realizacji zamówienia biegnie od momentu przesłania formularza zamówienia do chwili przygotowania paczki do wysyłki. Zamówienia złożone w dni powszednie do godz. 12.00, dla towarów oznaczonych dostępnością ‚wysyłamy w ciągu 24h’, wysyłane są kurierem UPS tego samego dnia. Termin dostępności dotyczy dni roboczych.

6. Po złożeniu zamówienia za pośrednictwem strony internetowej, otrzymacie Państwo od nas automatyczny e-mail na adres podany w formularzu, potwierdzający przesłanie do nas zamówienia. Prosimy o kontakt z nami w razie nie otrzymania potwierdzenia.

7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem, poinformujemy Państwa o stanie zamówienia i poprosimy o podjęcie decyzji w ciągu 2 dni o sposobie jego realizacji. Po przekroczeniu tego terminu, brak decyzji z Państwa strony będzie równoznaczny z rezygnacją ze złożenia zamówienia.

8. W przypadku konieczności sprowadzenia niestandardowego produktu na indywidualne zamówienie sklep może zażądać zaliczki pełniącej funkcję zadatku w rozumieniu art. 394 ust 1 Kodeksu Cywilnego.

9. Przedstawiona oferta w sklepie internetowym nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zgodnie z art. 71 k.c. zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z powodu ważnych wskazań.

10. Czas realizacji zamówienia składa się z okresu do wysłania towaru oraz czasu potrzebnego na dostarczenie gotowej przesyłki do Państwa. Termin wysyłki podany przy zegarkach oznacza czas potrzebny na przygotowanie przesyłki. Dokładamy wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy. Podany koszt przesyłki dot. przesyłek realizowanych na terenie Polski. W przypadku wysyłki poza granicę Polski prosimy o kontakt mailowy, badź telefoniczny w celu określenia dokładnych kosztów transportu, realizujemy je wyłącznie przy formie płatności-przelew.

11. Prosimy o sprawdzenie otrzymanej przesyłki z zegarkiem przy kurierze, w celu weryfikacji przesyłki i jej zawartości. W przypadku jakichkolwiek rozbieżności z zamówieniem, lub uszkodzeniach mechanicznych należy sporządzić z kurierem protokół uszkodzenia, który jest podstawą zgłoszenia reklamacyjnego.

12. Oświadczamy ,iż zobowiazujemy się dostarczyć rzecz bez wad , z wylączeniem wad
wskazanych w ofercie sprzedaży Towar nasz objęty jest co najmniej 2 letnią gwarancją.
Klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni od dat zakupu bez podawania przyczyny zwrotu.
W przypadku odstąpienia od Umowy Sprzedawca nie ponosi kosztów odesłania towaru i kosztów transportu które poniósł kupujący.

OPIS PROCEDURY REKLAMACYJNEJ

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem gold_time.zegarki@onet.pl , lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego,
datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie.
Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

GWARANCJA I REKLAMACJE

Towary, które oferujemy w sklepie internetowym www.zegarki.plock.pl są objęte gwarancją producenta lub dystrybutora. Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest karta gwarancyjna wraz z dowodem zakupu, które otrzymujecie Państwo wraz z zamówionym towarem.

Koszt przesłania do nas przesyłki ponosi Kupujący. Przesyłki wysyłane na nasz koszt nie będą przyjmowane.

PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług – zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności.
Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: gold_time.zegarki@onet.pl Kupujący może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.
Przesyłkę należy nadać na adres FHU\”Gold-Time\” 09-400 Płock ul Królewiecka 3

WZÓR ODSTĄPIENIA OD UMOWY

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

W momencie składania zamówienia, prosimy Państwa o wyrażenie zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, niezbędnych do realizacji zamówienia przez zegarki.plock.pl w oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Zgodnie z tą ustawą macie Państwo prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /zegarki.plock.pl/wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 405