Opis produktu
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RH993EX-9 |
| KOPERTA | STAL |
| PASEK/BRANSOLETA | TWORZYWO SZTUCZNE KOLOR CZARNY |
| KOLOR TARCZY | KREMOWA |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 100m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 11,00mm |
| WYMIARY KOPERTY | 48,25mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | KALENDARZ |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





