Opis produktu
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RJ206BX-9 |
| KOPERTA | STAL KOLOR ZŁOTO |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL KOLOR ZŁOTO ZAPIECIE PEŁNE |
| KOLOR TARCZY | ZŁOCISTA |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 50m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 8,45mm |
| WYMIARY KOPERTY | 29,40mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | KALENDARZ |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





