Opis produktu
| KOLEKCJA | ELEGANCE |
| KOPERTA | STALOWA |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL KOLORU SREBRA |
| KOLOR TARCZY | CZARNY |
| SZKŁO | MINERALNE |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30m |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 6,1mm |
| WYMIARY KOPERTY | 14,1 x 28,3mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |

895.00zł 806.00zł
1 w magazynie
| KOLEKCJA | ELEGANCE |
| KOPERTA | STALOWA |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL KOLORU SREBRA |
| KOLOR TARCZY | CZARNY |
| SZKŁO | MINERALNE |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30m |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 6,1mm |
| WYMIARY KOPERTY | 14,1 x 28,3mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |