Opis produktu
| PRODUCENT | ATLANTIC |
| MODEL | 29038.45.08 |
| KOPERTA | STALOWA |
| PASEK/BRANSOLETA | STALOWA KOLOR ZŁOTA POWŁOKA PVD |
| KOLOR TARCZY | JASNY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30m |
| SZKŁO | SZAFIROWE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 6.8mm |
| WYMIARY KOPERTY | 34mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |





