Opis produktu
| PRODUCENT | ATLANTIC |
| MODEL | 68650.41.25B |
| KOPERTA | STALOWA |
| PASEK/BRANSOLETA | SKÓRZANY CZARNY |
| KOLOR TARCZY | JASNY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 50m |
| SZKŁO | SZAFIROWE |
| MECHANIZM | MECHANICZNY ETA 2804 |
| GRUBOŚĆ | 9.3mm |
| WYMIARY KOPERTY | 42mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | KALENDARZ |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |





