Opis produktu
| PRODUCENT | Casio |
| MODEL | AQW-100-1A |
| KOPERTA | STAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| PASEK/BRANSOLETA | TWORZYWO SZTUCZNE |
| KOLOR TARCZY | LCD |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 200m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 13,00mm |
| WYMIARY KOPERTY | 41,25mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | cyfrowo-analogowy automatyczny kalendarz podświetlenie alarm stoper neobrite 12/24 czas czas światowy fazy księżyca PŁYWY |
| OKRES GWARANCYJNY | 3 LATA + MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA NA KOLEJNE 3 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





