Opis produktu
| PRODUCENT | Casio |
| MODEL | EFA-122D-1AVEF |
| KOPERTA | STAL |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL PEŁNE ZAPIĘCIE |
| KOLOR TARCZY | CZARNO-CZERWONY CYFROWO-ANALOGOWY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 100m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 14,05mm |
| WYMIARY KOPERTY | 39,45 X 38,80mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | KALENDARZ TERMOMETR ALARM STOPER TIMER CZAS ŚWIATOWY PAMIĘĆ 50 MIĘDZYCZASÓW NEOBRITE PODŚWIETLANA TARCZA |
| OKRES GWARANCYJNY | 3 LATA + MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA NA KOLEJNE 3 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





