Opis produktu
| PRODUCENT | Casio |
| MODEL | W-210-1C |
| KOPERTA | TWORZYWO SZTUCZNE |
| PASEK/BRANSOLETA | TWORZYWO SZTUCZNE KOLOR CZARNY |
| KOLOR TARCZY | LCD |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 50m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 11,25mm |
| WYMIARY KOPERTY | 40,50 X 46,20mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | STOPER ALARM PODWÓJNY CZAS PODŚWIETLENIE |
| OKRES GWARANCYJNY | 3 LATA + MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA NA KOLEJNE 3 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





