Opis produktu
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RH717BX9 |
| KOPERTA | STAL KOLOR SREBRA |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL KOLOR SREBRA |
| KOLOR TARCZY | SREBRNA |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 50m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 7,45mm |
| WYMIARY KOPERTY | 30,30mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | KALENDARZ |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





