Opis produktu
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RRX07EX9 |
| KOPERTA | TWORZYWO SZTUCZNE GRANATOWA |
| PASEK/BRANSOLETA | TWORZYWO SZTUCZNE GRANATOWY |
| KOLOR TARCZY | GRANATOWY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 100m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 14,10mm |
| WYMIARY KOPERTY | 51,30mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





