Opis produktu
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RT323FX9 |
| KOPERTA | STAL KOLOR CZARNY |
| PASEK/BRANSOLETA | TWORZYWO SZTUCZNE KOLOR CZARNY CZERWONE ELEMENTY |
| KOLOR TARCZY | CZARNY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 100m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 11,75mm |
| WYMIARY KOPERTY | 47,50mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | CHRONOGRAF KALENDARZ TACHYMETR |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





