Opis produktu
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RXT71DX-9 |
| KOPERTA | STAL |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL SIATKA |
| KOLOR TARCZY | BIAŁA SREBRNE INDEKSY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 50m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 7,20mm |
| WYMIARY KOPERTY | 24,05 x 31,60mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | KALENDARZ |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





