Opis produktu
| PRODUCENT | Q&Q |
| MODEL | F337-205 |
| KOPERTA | METAL |
| PASEK/BRANSOLETA | METAL |
| KOLOR TARCZY | CZARNA |
| WODOSZCZELNOŚĆ | WR |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 7,40mm |
| WYMIARY KOPERTY | 26,30mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |

100.00zł
1 w magazynie
| PRODUCENT | Q&Q |
| MODEL | F337-205 |
| KOPERTA | METAL |
| PASEK/BRANSOLETA | METAL |
| KOLOR TARCZY | CZARNA |
| WODOSZCZELNOŚĆ | WR |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 7,40mm |
| WYMIARY KOPERTY | 26,30mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |