Opis produktu
| PRODUCENT | Timex |
| MODEL | T43212 |
| KOPERTA | STAL CIEMNY BRĄZ |
| PASEK/BRANSOLETA | SKÓRA KOLOR CIEMNY BRĄZOWY |
| KOLOR TARCZY | KREMOWA CZYTELNE INDEKSY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 50m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 8,40mm |
| WYMIARY KOPERTY | 38,25mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | KALENDARZ INDIGLO |
| OKRES GWARANCYJNY | 3 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





