Opis produktu
| PRODUCENT | Timex |
| MODEL | T28201 |
| KOPERTA | STAL |
| PASEK/BRANSOLETA | SKÓRA KOLOR BRĄZOWY JASNE PRZESZYCIE |
| KOLOR TARCZY | KREMOWA DUŻE CZARNE CYFRY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 50m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 289mm |
| WYMIARY KOPERTY | 260mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | INDIGLO PODŚWIETLENIE |
| OKRES GWARANCYJNY | 3 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





