Opis produktu
| PRODUCENT | Timex |
| MODEL | T2P287 |
| KOPERTA | STAL KOLOR SREBRNY |
| PASEK/BRANSOLETA | SKÓRA KOLOR BRĄZOWY |
| KOLOR TARCZY | KREMOWA |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 100m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 13,00mm |
| WYMIARY KOPERTY | 42,80mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | Precyzyjny cyfrowy sensor pola magnetycznego ziemi z analogowym wskazaniem *Zwiekszona dokladnosc kompasu dzieki mozliwosci wprowadzenia wartosci deklinacji *Obrotowy pierscien kompasu *Datownik *Podswietlenie tarczy Indiglo® z trybem nocnym Night-Mode® *Wodoszczelnosc w klasie 100M |
| OKRES GWARANCYJNY | 3 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





