Opis produktu
| PRODUCENT | Timex |
| MODEL | T5K254 |
| KOPERTA | WYSOKOGATUNKOWE TWORZYWO SZTUCZNE KOLOR POMARANCZOWO-CZARNY |
| PASEK/BRANSOLETA | TWORZYWO KOLOR POMARAŃCZOWO-CZARNY |
| KOLOR TARCZY | LCD |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 100m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 13,05mm |
| WYMIARY KOPERTY | 47,00 X 51,30mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | Technologia TapScreen™*Target Time Pacer - alarmy dźwiękowe utrzymujące biegacza w porządanym tempie treningu*Lap Management System - system pamięci okrążeń*Data Training Log - dziennik wyników z datami* Możliwość ustawienia do 3 treningów interwałowych (po 16 czasów interwałowych każdy)*alarmy hydracyjne*100 godzinny chronograf*Pamięć 150 okrążeń*24 godzinny timer*3 alarmy*2 strefy czasowe* Wytrzymały pasek z oddychających materiałów* Podświetlenie tarczy Indiglo® z funkcją Night-Mode*Wodoszczelność w klasie 100M |
| OKRES GWARANCYJNY | 3 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





