Opis produktu
| KOLEKCJA | SEAMOON XXL |
| KOPERTA | STALOWA |
| PASEK/BRANSOLETA | SKÓRZANY CZARNY |
| KOLOR TARCZY | STALOWY |
| SZKŁO | SZAFIROWE |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 30m |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 9,5mm |
| WYMIARY KOPERTY | 32 x 47mm |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| DODATKOWE | KALENDARZ |
| INNE | FIRMA ZIBI |





