Opis produktu
| PRODUCENT | LORUS |
| MODEL | RT335BX-9 |
| KOPERTA | STAL |
| PASEK/BRANSOLETA | STAL |
| KOLOR TARCZY | CZARNA BIAŁE INDEKSY |
| WODOSZCZELNOŚĆ | 100m |
| SZKŁO | MINERALNE |
| MECHANIZM | KWARCOWY |
| GRUBOŚĆ | 11,05mm |
| WYMIARY KOPERTY | 45,65mm |
| DODATKOWE FUNKCJE | CHRONOGRAF KALENDARZ |
| OKRES GWARANCYJNY | 2 LATA |
| INNE | FIRMA ZIBI |





